Bilgilerin doğruluğu

Sitede yer alan

Bu Site’deki bilgiler Oto Aksesuar Merkezi’nin  müşterilerine yöneliktir Oto Aksesuar Merkezi’nin, bu site’deki bilgilerin doğruluğu ve güncelliğini temin için gereken makul çabayı sarfedecektir. Site de belirtilen bilgiler hiçbir garanti veya taahhüt oluşturmaz . Oto Aksesuar Merkezi’nin herhangi bir zamanda, ürünlerin spesifikasyonlarını değiştirme hakkına sahiptir.

www.otoaksesuarmerkezi.com ‘da yer alan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bilgilerin doğru olmaması veya site’ye erişiminizden ve site’yi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir zarar nedeniyle Oto Aksesuar Merkezi’nin hiçbir sorumluluk yüklenmeyecektir. Oto Aksesuar Merkezi’, site ile ilgili kuralları ve bilgileri, dilediği takdirde, iptal edebilir veya değiştirebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

 

Ürün bilgileri

Sitede yer alan

Üretici ve ithalatçı firma, önceden haber vermeksizin aracın tavsiye ettiği fiyat, tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir.

Oto Aksesuar Merkezi’nin yetkili noktaları

Şebeke

Oto Aksesuar Merkezi’nin , sitede belirtilen şebekesi ile ilgili bilgilerin doğruluğu ve güncelliğini temin için gereken makul çabayı sarfedecektir. Bu tür firmaların, tüketiciler tarafından bildirimi halinde, Oto Aksesuar Merkezi’nin , failleri hakkında hukuki ve cezai yollara başvuracaktır.

Fiyatlar

Önerilen

Fiyatlar, tavsiye edilen fiyatlar olup illere ve Yetkili Satıcılara göre farklılıklar gösterebilir. Yürürlükte olan mevzuat ve uygulamalardaki değişikliklerden doğabilecek vergi ve masrafların ödenmesinden müşteri sorumludur.