Garanti Koşullari
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında urunu mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,  ürünün deforme olması ya da urunun orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İade Koşulları

İADE ŞARTLARI
Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işleminizle ilgili destek bölümümüze ulaşarak bilgi verebilir ve ürününüzü faturanın arkasında bulunan iade bölümünü doldurarak ARAS Kargo ile Tesettür Burada ödemeli geri gönderebilirsiniz.

İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz gerçekleştiğinde size bir bilgi e-postası gönderiliyor.
İade edeceğiniz urunu eksiksiz, orijinal faturasıyla, (faturanın arka kısmında yer alan ‘iade bolumu’ mutlaka doldurulmalıdır, aksi halde iadeniz işleme alınmayacaktır) paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve Tesettur Burada’nın doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Urun Birim Fiyatı + KDV’ seklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘iADE FATURASI’ kesilmedigi takdirde tamamlayamıyoruz.

Urunun kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadeniz elimize ulaştiktan sonra
İade kargonuz Tesettur Burada’ya ulastiktan sonra size bir bilgi e-postası gönderiyor ve urun bedelini ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade ediyoruz. İadenizin ekstrenize yansıma suresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yasanması halinde, size gönderdiğimiz bilgi e-postasının içinde yer alan İade İşlem Numarasıyla bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

CAYMA HAKKI DIŞINDAKİ İŞLEMLER
Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakki’ kapsamında 7 is günü içerisinde yasal iade hakki bulunmaktadır.
Ayrica uretim hatasi oldugunu dusundugunuz ve iade etmek istediginiz urunleri, teslim aldiginiz tarihi takip eden 30 gun icerisinde bildirip bize ulastirabilirsiniz.

DEĞİŞTİRME ŞARTLARI
Tesettur Burada’dan yaptığınız herhangi bir alışverişte, urunun niteliği ne olursa olsun değişim yapılmıyor. Ancak teslim aldığınız andan itibaren 30 gün içerisinde yukarıda belirttiğimiz koşulları yerine getirerek urunu iade edebilirsiniz.

Özel Koşullar
Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve urunu kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemli. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.
Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Müşteri urunu teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.
Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.